دکتر حمیدرضا عزیزی

دندانپزشک عمومی


مراقبت های دندان

روشهای صحیح مسواک‌زدن

کاشت نگین

ایمپلنت چیست؟

کاشت نگین

نگینهایی در رنگها و اندازههای مختلف همراه با طلای زرد و سفید یا بدون آنها هستند كه برای زیبایی و با توجه به سلایق افراد روی دندانهای جلو نصب میشوند .

برای نصب آنها نیازی به تراشیدن دندان نیست و روی دندان چسبانده میشوند . دوام آنها بستگی به كیفیت نگین دقت در چسباندن آن دارد و بین 6 ماه تا چند سال میباشد . كاتالوگ جدیدترین نگینها و طلاهای دندانی در این مطب برای انتخاب بیماران موجود میباشد .

کاشت نگین
در سال های اخیر ، با پیشرفت علوم و تکنولوژی مواد دندان پزشکی و توجه روز افزون مردم به امر زیبایی دندان ها ، روش هایی در ترمیم دندان ها ، زیبا سازی و جایگزینی دندان ها معرفی شده اند که این بعد از درمان های دندان پزشکی را دچار تحولات چشمگیری نموده اند

پپدایش روش های موثرتر در سفید کردن دندان ها ، تکنیک های کم آسیب تر در جایگزینی دندان ها ، ایجاد ترمیم های هم رنگ و با نمای طبیعی تر از جمله مواردی هستند که دندانپزشکیزیبایی را متحول کرده اند .


آدرس مطب : 1
تلفن : 1 - 1

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
بروشور مراقبت بعد از جرادندانپزشکی اطفالدندانپزشکی زیباییصفحه اصلیسوالات پزشکیپیامهای کاربرانسایتهای دیگرپیشگیری از زردی دندانهاآدرس و شماره تلفن مطبایمپلنت چیست؟ ـ بخش اولایمپلینت چیست ؟ـ بخش دومبیوگرافیمطالب و مقالاتبهداشت دهان و دندان